baner
<<<Powrót
Indywidualne sukcesy sportowe uczniów
linia

LATA 1999-2011
ZOBACZ >>>

..........

r.szk. 2017/2018

Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA - Trzetrzewina 11.06.2018r.
II miejsce w kat. indywidualnej chłopców: Szymon Śmietana z kl.4

foto

II Pływacki Dzień Dziecka - Chełmiec 28.05.2018r.
I miejsce w kat. gimnazjum dziewcząt: Anna Jurkowska z kl.7

foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy w Pływaniu - Chełmiec 23.04.2018r.
I miejsce w kat. gimnazjum dziewcząt: Anna Jurkowska z kl.7

foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie alpejskim  - Cieniawa 08.02.2018r.
III miejsce w kat. klas V-VI chłopców: Kamil Jojczyk z kl.5 (14 miejsce na Mistrzostwach Powiatu)
V miejsce w kat. klas V-VI dziewcząt: Anna Jurkowska z kl.6 (16 miejsce na Mistrzostwach Powiatu)

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto


r.szk. 2016/2017

Mistrzostwa Gminy w Trójboju LA punktacja indywidualna - Trzetrzewina 09.06.2017r.
I miejsce w kat. dziewcząt: Patrycja Szlęk z kl.4
III miejsce w kat. chłopców: Paweł Brdej z kl.4

foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy w Pływaniu - Chełmiec 30.05.2017r.
I miejsce w kat. klas V-VI dziewcząt: Anna Jurkowska z kl.6

foto foto foto foto foto

Mikołajkowe Zawody Pływackie - Chełmiec 06.12.2016r.
I miejsce w kat. klas V-VI dziewcząt: Anna Jurkowska z kl.6

foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie alpejskim 17.02.2017r.
III miejsce w kat. klas I-IV chłopców: Kamil Jojczyk z kl.4

foto foto foto foto foto foto


r.szk. 2015/2016

Mistrzostwa Powiatu w Szachach - Łącko 10.12.2015r.
I miejsce i awans na Mistrzostwa Województwa: Łukasz Hopek z kl.6

foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Wielogłowy 25.09.2015r.
MISTRZYNI Gminy: Kinga Bielawska z kl.V SP
III miejsce: Patrycja Szlęk z kl.IV SP
Do zawodów powiatowych awansowali również:
Krystian Leśniak z kl.V SP (4 miejsce), Kamil Jojczyk z kl.3 SP (6 miejsce) i Szczepan Zawiślan z kl.III G (6 miejsce).

foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Pływaniu - Chełmiec 05.05.2016r.
III miejsce: Anna Jurkowska z kl.V SP

foto foto foto foto foto


r.szk. 2014/2015

Mistrzostwa Powiatu Gimnazjów w LA - Nawojowa 20.05.2015r.
III miejsce - Dominik Szołdrowski - pchnięcie kulą
VI miejsce - Damian Pasiut - bieg na 300m - REKORD SZKOŁY!
XIII miejsce - Krzysztof Szpilowski - skok w dal - REKORD SZKOŁY!
XXI miejsce - Krzysztof Szpilowski - bieg na 100m - REKORD SZKOŁY!

foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w LA - Trzetrzewina 13.05.2015r.
I miejsce - Dominik Szołdrowski - pchnięcie kulą
II miejsce - Paulina Chochorowska - skok w dal
II miejsce - Damian Pasiut - bieg na 300m - REKORD SZKOŁY!
III miejsce - Anna Pasiut - pchnięcie kulą
III miejsce - Adrian Kłapacz - bieg na 300m


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy w 4boju LA - Trzetrzewina 05.05.2015r.
III miejsce: Paweł Lorek z kl.6

foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy w pływaniu - Nowy Sącz 28.05.2015r.
III miejsce: Anna Jurkowska z kl.4 SP
III miejsce: Oskar Jurkowski z kl.2 G

foto foto foto

Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie Alpejskim - Cieniawa 31.01.2015r.
I miejsce i awans na Mistrzostwa Powiatu: Anna Jurkowska z kl.4
Do zawodów powiatowych awansował również:
Oskar Jurkowski z kl.II G (5 miejsce).

foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Powiatu w Szachach - Łącko 14.01.2015r.
II miejsce i awans na Mistrzostwa Województwa: Łukasz Hopek z kl.5

foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Nowy Targ 08.10.2014r.
12 miejsce na 109 zawodników: Paweł Lorek z kl.VI SP

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Nowy Sącz 30.09.2014r.
III miejsce: Paweł Lorek z kl.VI SP

foto foto

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Wielogłowy 25.09.2014r.
WICEMISTRZYNI Gminy: Kinga Bielawska z kl.IV SP
III miejsca: Emilia Salamon z kl.II G, Paweł Lorek z kl.VI SP
Do zawodów powiatowych awansowali również:
Paweł Brdej z kl.IV SP (6 miejsce), Adrian Kłapacz z kl.III G (6 miejsce).

foto foto foto foto foto


r.szk. 2013/2014

Mistrzostwa Powiatu w Szachach - Łącko 04.12.2013r.
III miejsce i awans na Mistrzostwa Województwa: Łukasz Hopek z kl.4

Mistrzostwa Wojewódzkie w Szachach - Olkusz 25.02.2014r.
23 miejsce na 50 uczestników: Łukasz Hopek z kl.4

foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Wielogłowy 24.09.2013r.
WICEMISTRZ Gminy: Damian Kłapacz z kl.IIIG
Do zawodów powiatowych awansowali również:
Karolina Pacholarz z kl.IV SP (4 miejsce), Paweł Lorek z kl.V SP (5 miejsce), Joanna Kłapacz z kl.IV SP i Paulina Chochorowska z kl.IIG (6 miejsca).

foto foto foto foto
foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Pływniu - Nowy Sącz 29.04.2014r.
WICEMISTRZYNI Gminy: Anna Jurkowska z kl.III SP

foto foto foto foto foto

XXI Bieg Legionisty - Marcinkowice 07.11.2013r.
5 miejsce w kat. klas III-IV zajęła Joanna Kłapacz z kl.IV
6 miejsce w kat. klas III-IV - Karolina Pacholarz z kl.IV

foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w LA - Trzetrzewina 29.05.2014r.
I miejsce - Natalia Młynarczyk - skok w dal
I miejsce - Damian Kłapacz - bieg na 1000m
II miejsce - Natalia Młynarczyk - bieg na 60m
II miejsce - Anna Pasiut - pchnięcie kulą
II miejsce - Adrian Kłapacz - bieg na 300m
III miejsce - Katarzyna Lorek - bieg na 600m
III miejsce - Emilia Salamon - bieg na 300m


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto


r.szk. 2012/2013
Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Wielogłowy 24.09.2012r.
Mistrzowie Gminy: Damian Kłapacz z kl.IIG, oraz Mariusz Plata z kl.IIIG
III miejsca: Emilia Salamon z kl.6, oraz Paweł Lorek z kl.4

Do zawodów powiatowych awansowali również:
Paulina Chochorowska z kl.IG (4 miejsce), Natalia Młynarczyk z kl.IIG (5 miejsce), Krzysztof Szpilowski z kl.IG (6 miejsce).

foto foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Łososina Dolna 26.09.2012r.
III miejsce i awans na Mistrzostwa Województwa: Damian Kłapacz z kl.IIG
Pozostali:
Krzysztof Szpilowski z kl.IG (14 miejsce), Paweł Lorek z kl.4 (16 miejsce), Emilia Salamon z kl.6 (18 miejsce),
Natalia Młynarczyk z kl.IIG (20 miejsce), Paulina Chochorowska z kl.IG (22 miejsce), Mariusz Plata z kl.IIIG (nu).

foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w LA - Trzetrzewina 13.05.2013r.
I miejsce - Kinga Leśniak - bieg na 60m
II miejsce - Anna Mężyk - bieg na 300m
II miejsce - Agnieszka Stefańska - skok w dal
II miejsce - Anna Leśniak - pchnięcie kulą
III miejsce - Natalia Młynarczyk - bieg na 60m
III miejsce - Karolina Kołdras - bieg na 300m
III miejsce - Anna Pasiut - pchnięcie kulą

I miejsce - Piotr Pasionek - pchnięcie kulą
II miejsce - Krzysztof Szpilowski - skok w dal
II miejsce - Mariusz Plata - bieg na 1000m
III miejsce - Damian Kłapacz - bieg na 1000m

foto foto foto foto foto foto foto
foto foto foto
foto foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Powiatu Gimnazjów w LA - Grybów 22.05.2013r.
I miejsce - Piotr Pasionek - pchnięcie kulą
IV miejsce - Mariusz Plata - bieg na 300m

foto foto foto foto foto


r.szk. 2011/2012
Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Piątkowa 21.09.2011r.
Mistrzyni Gminy: Klaudia Czajka z kl.6
Wicemistrzyni Gminy: Justyna Biernacka z kl.IIIG

Do zawodów powiatowych awansowali również:
SP - Justyna Czajka z kl.4, Paulina Chochorowska i Gabriela Sułkowska z kl.6, Grzegorz Szpilowski z kl.4, Jakub Szpilowski z kl.5 oraz Adrian Kłapacz z kl.6.
G - Joanna Zagajska i Natalia Kucia z kl.III oraz Kamil Rygiel z kl.II i Mateusz Piwowar z kl.III.

pdf  Zobacz komunikat z turnieju

foto foto foto foto foto foto foto

XIX Bieg Legionisty - Marcinkowice 10.11.2011r.
II miejsce w kat. Gimnazjum zajęła Justyna Biernacka z kl.III
III miejsce w kat. Szkół Podstawowych - Klaudia Czajka z kl.6


foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Powiatu w Szachach - Łącko 24.11.2011r.
Kamil Wojtarowicz z klasy IV - 2 wygrane pojedynki, 5 przegranych
Sebastian Połomski z klasy IV - 3 remisy, 4 przegrane

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w LA - Trzetrzewina 11.05.2012r.
II miejsce - Natalia Kucia - bieg na 60m
II miejsce - Klaudia Leśniak - pchnięcie kulą
III miejsce - Justyna Biernacka - bieg na 600m

I miejsce - Wojciech Lorek - bieg na 300m
II miejsce - Wojciech Lorek - bieg na 60m
II miejsce - Szymon Sojka - bieg na 1000m
II miejsce - Daniel Zięba - skok w dal
III miejsce - Paweł Pasiut - bieg na 60m
III miejsce - Damian Kłapacz - bieg na 1000m
III miejsce - Piotr Pasionek - pchnięcie kulą

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

<<<Powrót
linia
adm.zst@gmail.com