baner
<<<Powrót
Mistrzostwa Gminy
linia

r.szk. 2017/2018

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt SP - Librantowa 19.10.2017r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt G - Librantowa 19.10.2017r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców SP - Librantowa 19.10.2017r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców G - Librantowa 19.10.2017r.

foto foto
foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w pływaniu G - Chełmiec 23.04.2018r.

foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt - Chomranice 12.12.2017r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt - Piątkowa 14.11.2017r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce chłopców - Marcinkowice 12.12.2017r.

foto foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt - Piątkowa 10.04.2018r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - Świniarsko 21.03.2018r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - Świniarsko 20.03.2018r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców - Piątkowa 05.04.2018r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - Świniarsko 05.10.2017r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców SP - Świniarsko 30.09.2017r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt G - Świniarsko 30.09.2017r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców G - Świniarsko 05.10.2017r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej dziewcząt klas 4 i mł. - Chełmiec 14.06.2018r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej chłopców klas 4 i mł. - Chełmiec 14.06.2018r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców G - Wielogłowy 11.05.2018r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA chłopców SP - Trzetrzewina 10.05.2018r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA dziewcząt SP - Trzetrzewina 10.05.2018r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA chłopców SP - Trzetrzewina 11.06.2018r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA dziewcząt SP - Trzetrzewina 11.06.2018r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej dziewcząt - Chełmiec 06.03.2017r.

foto foto foto foto foto foto


r.szk. 2016/2017

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców SP - Librantowa 21.10.2016r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt G - Librantowa 21.09.2016r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt SP - Librantowa 21.09.2016r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców G - Librantowa 21.10.2016r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce chłopców - Marcinkowice 13.02.2017r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt - Chomranice 13.02.2017r.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych kl. IV i mł. dziewcząt - Wielogłowy 06.04.2017r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych kl. IV i mł. chłopców - Wielogłowy 06.04.2017r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych kl. V-VI chłopców - Wielogłowy 06.04.2017r.
7 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych kl. V-VI dziewcząt - Wielogłowy 06.04.2017r.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w trójboju LA dziewcząt - Trzetrzewina 09.06.2017r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w w trójboju LA chłopców - Trzetrzewina 09.06.2017r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w czwórboju LA dziewcząt - Trzetrzewina 10.05.2017r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w czwórboju LA chłopców - Trzetrzewina 10.05.2017r.

foto foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt - Piątkowa 14.03.2017r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców - Piątkowa 17.03.2017r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - Świniarsko 22.02.2017r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - Świniarsko 24.02.2017r.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej klas 4 chłopców SP - Chełmiec 13.06.2017r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców SP - Świniarsko 05.10.2016r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej chłopców SP - Chełmiec 25.04.2017r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt G - Świniarsko 30.09.2016r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców G - Świniarsko 30.09.2016r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - Świniarsko 05.10.2016r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto
foto foto foto foto foto foto

4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt Gimnazjum - Świniarsko 19.01.2017r.

foto

6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt Gimnazjum - Piątkowa 04.11.2016r.

foto foto


r.szk. 2015/2016

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - Świniarsko 13.10.2015r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców SP - Świniarsko 13.10.2015r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt G - Świniarsko 05.10.2015r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców G - Świniarsko 05.10.2015r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto
foto foto foto foto foto foto
foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju dziewcząt SP - Librantowa 13.04.2016r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju chłopców SP - Librantowa 13.04.2016r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju chłopców G - Librantowa 15.10.2015r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju dziewcząt G - Librantowa 15.10.2015r.

foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto
foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - Piątkowa 05.03.2016r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców SP - Świniarsko 01.03.2016r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt G - Świniarsko 08.03.2016r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców G - Świniarsko 07.03.2016r.

foto foto foto foto foto
foto foto foto foto     foto     foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt SP - Chomranice 18.12.2015r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w koszykówce chłopców G - Piątkowa 07.12.2015r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce chłopców SP - Marcinkowice 18.12.2015r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w LA dziewcząt - sztafeta 4x300m - Trzetrzewina 11.05.2016r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w w trójboju LA chłopców - Trzetrzewina 20.05.2016r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w LA chłopców - sztafeta 4x300m - Trzetrzewina 11.05.2016r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w czwórboju LA dziewcząt - Trzetrzewina 26.04.2016r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w trójboju LA dziewcząt - Trzetrzewina 20.05.2016r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w czwórboju LA chłopców - Trzetrzewina 26.04.2016r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto
foto foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej klas IV dziewcząt - Chełmiec 14.06.2016r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców G - Chełmiec 27.04.2016r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej klas IV chłopców - Chełmiec 17.06.2016r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej chłopców SP - Chełmiec 29.04.2016r.

foto foto foto foto
foto foto foto foto foto
foto foto     foto foto

4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w siatkówce chłopców G - Świniarko 15.02.2016r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w siatkówce dziewcząt G - Piątkowa 12.02.2016r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini siatkówce dziewcząt SP - Chełmiec 02.02.2016r.

foto foto foto


r.szk. 2014/2015

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju chłopców G - Librantowa 23.10.2014r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju dziewcząt SP - Librantowa 15.04.2015r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju dziewcząt G - Librantowa 23.10.2014r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w unihokeju chłopców SP - Librantowa 15.04.2015r.

foto     foto foto     foto foto foto
foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt G - Świniarsko 06.10.2014r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców G - Świniarsko 06.10.2014r.

foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej dziewcząt SP - Chełmiec 09.06.2015r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej chłopców SP - Chełmiec 07.05.2015r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców G - Chełmiec 19.05.2015r.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w pływamiu - Nowy Sącz 28.05.2015r.

foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Koszykówce chłopców - Piątkowa 12.12.2014r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Koszykówce chłopców - Marcinkowice 09.12.2014r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Koszykówce dziewcząt - Wielogłowy 16.12.2014r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Koszykówce dziewcząt - Piątkowa 02.12.2014r.

foto foto foto foto foto foto foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - Świniarsko 05.03.2015r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - Marcinkowice 06.03.2015r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców - Piątkowa 12.03.2015r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt - Piątkowa 10.03.2015r.

foto foto foto foto foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w LA chłopców - sztafeta 4x300m - Trzetrzewina 13.05.2015r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w LA dziewcząt - sztafeta 4x300m - Trzetrzewina 13.05.2015r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w czwórboju LA dziewcząt - Trzetrzewina 05.05.2015r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w czwórboju LA chłopców - Trzetrzewina 05.05.2015r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto

4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej chłopców - Piątkowa 04.02.2015r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt - Chełmiec 03.02.2015r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej dziewcząt - Chełmiec 15.01.2015r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej chłopców - Chełmiec 13.01.2015r.

foto foto foto foto

6 miejsca - Mistrzostwa Gminy w Sztfetowych Biegach Przełajowych chłopców - Wielogłowy 10.04.2015r.

foto


r.szk. 2013/2014

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej mini piłce nożnej klas 4 dziewcząt - Paszyn 19.03.2014r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców G - Świniarsko 24.10.2013r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej mini piłce nożnej dziewcząt - Świniarsko 08.10.2013r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt G - Chełmiec 02.10.2013r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej mini piłce nożnej chłopców - Świniarsko 08.10.2013r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej mini piłce nożnej klas 4 chłopców - Paszyn 19.03.2014r.

foto foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto
foto foto foto foto foto
foto foto     foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców - Chełmiec 09.05.2014r.

foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w LA - sztafeta 4x300m dziewcząt - Trzetrzewina 29.05.2014r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w LA - sztafeta 4x300m chłopców - Trzetrzewina 29.05.2014r.

foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w koszykówce chłopców - Piątkowa 05.12.2013r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt - Chomranice 17.12.2013r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt - Piątkowa 03.12.2013r.

foto foto foto   foto foto foto   foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt - Chełmiec 28.01.2014r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej chłopców - Piątkowa 31.01.2014r.

foto foto foto   foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - Świniarsko 06.03.2014r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - Świniarsko 04.03.2014r.

foto foto foto foto   foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt - Librantowa 02.04.2014r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców - Librantowa 02.04.2014r.

foto foto foto foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA dziewcząt - Trzetrzewina 10.06.2014r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA chłopców - Trzetrzewina 10.06.2014r.

foto foto foto foto
foto foto foto foto foto foto foto

5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA dziewcząt - Trzetrzewina 06.05.2014r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA chłopców - Trzetrzewina 06.05.2014r.

foto foto foto foto


r.szk. 2012/2013

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w UNIHOKEJU chłopców SP - Librantowa 12.03.2013r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w UNIHOKEJU dziewcząt SP - Librantowa 12.03.2013r.

foto foto foto foto     foto foto foto foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt klas 4 - Paszyn 05.02.2013r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - Piątkowa 09.10.2012r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt G - Świniarsko 11.10.2012r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców G - Świniarsko 11.10.2012r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców SP - Piątkowa 09.10.2012r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców klas 4 - Paszyn 05.02.2013r.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto      foto foto foto foto foto foto foto foto
foto foto foto     foto foto foto     foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców - Wielogłowy 23.05.2013r.

foto foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej chłopców - Trzetrzewina 31.01.2013r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej dziewcząt - Chełmiec 29.01.2013r.

foto foto foto     foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Koszykówce dziewcząt - Piątkowa 10.12.2012r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Koszykówce chłopców - Piątkowa 10.12.2012r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Koszykówce dziewcząt - Chomranice 04.12.2012r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Koszykówce chłopców - Marcinkowice 04.12.2012r.

foto foto     foto     foto     foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - Świniarsko 19.02.2013r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - Świniarsko 19.02.2013r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt - Piątkowa 19.12.2012r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców - Piątkowa 19.12.2012r.

foto foto foto     foto     foto     foto

2 miejsce - Sztafeta 4x300m - Gimnazjada LA dziewcząt - Trzetrzewina 13.05.2013r.
2 miejsce - Sztafeta 4x300m - Gimnazjada LA chłopców - Trzetrzewina 13.05.2013r.

foto foto

3 i 6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Sztfetowych Biegach Przełajowych dziewcząt - Wielogłowy 18.04.2013r.
7 miejsca - Mistrzostwa Gminy w Sztfetowych Biegach Przełajowych chłopców - Wielogłowy 18.04.2013r.

foto foto foto     foto     foto     foto

4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA chłopców - Trzetrzewina 11.06.2013r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA dziewcząt - Trzetrzewina 11.06.2013r.

foto foto foto foto foto foto foto

5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA chłopców - Trzetrzewina 08.05.2013r.
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA dziewcząt - Trzetrzewina 08.05.2013r.

foto foto foto foto foto foto foto


r.szk. 2011/2012

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców - Piątkowa 19.03.2012r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt - Piątkowa 19.03.2012r.

foto foto foto     foto foto foto
foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w UNIHOKEJU chłopców SP - Librantowa 13.02.2012r.
1 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w Unihokeju chłopców - Świniarsko 03.11.2011r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w Unihokeju dziewcząt - Świniarsko 03.11.2011r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w UNIHOKEJU dziewcząt SP - Librantowa 13.02.2012r.

foto foto foto     foto     foto     foto foto
foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Piłce Siatkowej chłopców - Marcinkowice 19.01.2012r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Piłce Siatkowej dziewcząt - Marcinkowice 23.01.2012r.
1 miejsce - I zjazd LCSS „Ligi Chełmieckiej Siatkówki Szkół” dziewcząt - Trzetrzewina 09.03.2012r.
2 miejsce - II zjazd LCSS „Ligi Chełmieckiej Siatkówki Szkół” dziewcząt - Librantowa 18.04.2012r.

foto foto foto     foto foto foto     foto foto
foto foto foto foto foto foto foto

1 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców - Świniarsko 17.10.2011r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt - Świniarsko 17.10.2011r.
pdf  Zobacz relację z turnieju
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców z klas IV i mł. - Paszyn 16.03.2012r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców Gimn. - Świniarsko 11.10.2011r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców - Świniarsko 14.05.2012r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Piłce Nożnej chłopców - Wielogłowy 23.04.2012r.

foto foto     foto foto     foto    foto     foto     foto
foto foto foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA chłopców - Trzetrzewina 08.05.2012r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 4-boju LA dziewcząt - Trzetrzewina 08.05.2012r.
2 miejsce - Sztafeta 4x400m - Gimnazjada LA dziewcząt - Trzetrzewina 11.05.2012r.
2 miejsce - Sztafeta 4x400m - Gimnazjada LA chłopców - Trzetrzewina 11.05.2012r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA dziewcząt - Trzetrzewina 12.06.2012r.
7 miejsce - Mistrzostwa Gminy w 3-boju LA chłopców - Trzetrzewina 12.06.2012r.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto

2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Koszykówce dziewcząt - Chomranice 15.12.2011r.
2 miejsce - Mistrzostwa Gminy w mini Koszykówce chłopców - Marcinkowice 15.12.2011r.
3 miejsce - Mistrzostwa Gminy w Koszykówce dziewcząt - Piątkowa 20.12.2011r.

foto foto     foto foto     foto foto
foto foto foto foto foto foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców Gimn. - Wielogłowy 12.04.2012r.
4 miejsce - Mistrzostwa Gminy Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt SP - Wielogłowy 12.04.2012r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt Gimn. - Wielogłowy 12.04.2012r.

foto     foto     foto

3 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w Piłce Ręcznej chłopców - Świniarsko 01.03.2012r.
5 miejsce - Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w Piłce Ręcznej dziewcząt - Świniarsko 29.02.2012r.

foto foto foto     foto


...............


MISTRZOSTWA GMINY W LATACH 1998-2011
ZOBACZ >>>
<<<Powrót
linia
adm.zst@gmail.com