baner
<<<Powrót
Konkurs na najlepszego sportowca szkoły
linia

NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY

GALERIA MISTRZÓW



2018
Szkoła Podstawowa

Aleksandra Śmietana - klasa VI

Gimnazjum

Anna Jurkowska - klasa VII

pic

pic

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

TOP 10
1. Ąleksandra Śmietana - klasa VI
2. Patrycja Szlęk - klasa VI
3. Zofia Lorek - klasa VI
4. Martyna Krężel - klasa VI
5. Monika Góra - klasa VI
6. Paulina Leśniak - klasa VI
7. Oliwia Brdej - klasa VI
8. Kinga Jaworska - klasa VI
9. Wiktoria Lorek - klasa VI
10. Justyna Geniec - klasa VI
TOP 10
1. Anna Jurkowska - klasa VII
2. Karolina Pacholarz - klasa II
3. Krystian Leśniak - klasa VII
4. Joanna Kłapacz - klasa II
5. Monika Leśniak - klasa II
6. Paweł Rams - klasa VII
7. Mateusz Leśniak - klasa II
8. Marlena Wójtowicz - klasa II
9. Aleksandra Jojczyk - klasa III
10. Arkadiusz Koszut VII




2017
Szkoła Podstawowa

Paweł Brdej - klasa IV

Gimnazjum

Karolina Pacholarz - klasa I

pic

pic

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

TOP 10
1. Paweł Brdej - klasa IV
2. Krystian Leśniak - klasa VI
3. Arkadiusz Jurczak - klasa VI
4. Michał Leśniak - klasa V
5. Adrian Cabała - klasa V
6. Anna Jurkowska - klasa VI
7. Adrian Lorek - klasa V
8. Patrycja Szlęk - klasa V
9. Arkadiusz Koszut - klasa VI
10. Aleksandra Śmietana - klasa V
TOP 10
1. Karolina Pacholarz - klasa I
2. Joanna Kłapacz - klasa I
3. Aleksandra Jojczyk - klasa II
4. Monika Leśniak - klasa I
5. Agnieszka Szlęk - klasa III
6. Justyna Czajka - klasa III
7. Wiktoria Leśniak - klasa II
8. Marlena Wójtowicz - klasa I
9. Jacek Sułkowski - klasa I
10. Jakub Rola - klasa II




2016
Szkoła Podstawowa

Karolina Pacholarz - klasa VI

Gimnazjum

Oskar Jurkowski - klasa III

pic

pic

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

TOP 10
1. Karolina Pacholarz - klasa VI
2. Joanna Kłapacz - klasa VI
3. Monika Leśniak - klasa VI
4. Kinga Bielawska - klasa V
5. Krystian Leśniak - klasa V
6. Marlena Wójtowicz - klasa VI
7. Jacek Sułkowski - klasa VI
8. Adrian Cabała - klasa IV
9. Patrycja Szlęk - klasa IV
10. Michał Chełmecki - klasa VI
TOP 10
1. Oskar Jurkowski - klasa III
2. Oskar Szlęk - klasa II
3. Emilia Salamon - klasa III
4. Filip Leśniak - klasa III
5. Aleksandra Jojczyk - klasa I
6. Maciej Harnik - klasa II
7. Justyna Czajka - klasa II
8. Mateusz Rams - klasa III
9. Agnieszka Szlęk - klasa II
10. Wiktoria Leśniak - klasa I




2015
Szkoła Podstawowa

Paweł Lorek - klasa VI

Gimnazjum

Krzysztof Szpilowski - klasa III

pic

pic

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

TOP 10
1. Paweł Lorek - klasa VI
2. Karolina Pacholarz - klasa V
3. Kinga Bielawska - klasa IV
4. Joanna Kłapacz - klasa V
5. Maciek Lorek - klasa VI
6. Jakub Rola - klasa VI
7. Krzysztof Leśniak - klasa VI
8. Anna Jurkowska - klasa IV
9. Patrycja Chochorowska - klasa V
10. Sebastian Tobiasz - klasa VI
TOP 10
1. Krzysztof Szpilowski - klasa III
2. Damian Pasiut - klasa III
3. Emilia Salamon - klasa II
4. Adrian Kłapacz - klasa III
5. Filip Leśniak - klasa II
6. Klaudia Czajka - klasa III
7. Piotr Jurkowski - klasa I
8. Anna Pasiut - klasa III
9. Dominik Szołdrowski - klasa III
10. Zbigniew Krawczyk - klasa I




2014
Szkoła Podstawowa

Joanna Kłapacz - klasa IV

Gimnazjum

Damian Kłapacz - klasa III

pic

pic

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

foto
K L I K N I J   N A   Z D J Ę C I U   A B Y   P O W I Ę K S Z Y Ć

TOP 10
1. Joanna Kłapacz - klasa IV
2. Karolina Pacholarz - klasa IV
3. Aleksandra Jojczyk - klasa V
4. Natalia Ledniowska - klasa V
5. Wiktoria Leśniak - klasa V
6. Monika Leśniak - klasa IV
7. Maciej Harnik - klasa VI
8. Katarzyna Kowalczyk - klasa V
9. Monika Rodak - klasa V
10. Klaudia Leśniak - klasa V
TOP 10
1. Damian Kłapacz - klasa III
2. Dominik Szlęk - klasa II
3. Natalia Młynarczyk - klasa III
4. Adrian Kłapacz - klasa II
5. Anna Pasiut - klasa II
6. Oskar Szlęk - klasa I
7. Dominik Cabała - klasa III
8. Rafał Plata - klasa II
9. Sylwester Stefański - klasa II
10. Katarzyna Lorek - klasa I
<<<Powrót
linia
adm.zst@gmail.com