baner
<<<Powrót
Uczniowski Klub Sportowy ATLECI Trzetrzewina
linia


Zapraszamy CHŁOPCÓW z klas od 1 do 3 G.

Miejsce zajęć: boisko piłkarskie "Arena Trzetrzewina", a w razie złej pogody sala gimnastyczna w ZS w Trzetrzewinie.

Treningi prowadzi instruktor piłki nożnej - mgr Jarosław Habela

foto foto foto foto foto foto


Mecz towarzyski z SANDECJĄ Nowy Sącz

ZOBACZ >>>


Pierwszy trening w roku szkolnym 2012/2013

Opis zajęć: ZOBACZ >>>     Foto relacja: ZOBACZ >>>


Trening piłkarski na sali gimnastycznej

Młodzi piłkarze UKS ATLECI z powodu jesiennej pogody rozpoczęli treningi na sali gimnastycznej w szkole. Nie zmniejszyło to jednak zainteresowania zajęciami. Sala na każdym treningu pęka w szwach. Cieszy również udział w zajęciach dziewczynek z klasy czwartej. Trenują na równi z kolegami i nie cofają się także przed grą przeciwko chłopcom, nierzadko wygrywając mecze. Ich zaangażowanie w treningach oraz wsparcie koleżanek z szóstej klasy przyniosło już sukces w postaci MISTRZOSTWA GMINY w halowej piłce nożnej. Gratulujemy! ZOBACZ>>>
Przed dziewczynkami teraz turniej międzygminny. Mamy nadzieję, że będą walczyły równie mocno jak na zawodach gminnych.
Fotorelacja z treningu:

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto


Wieczorny trening na "Arena Trzetrzewina":

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto


Inauguracyjny mecz mini piłki nożnej rozpoczynający sezon wiosenny 2012:

W poniedziałek, 16 kwietnia 2012 rozegrano na stadionie "Arena Trzetrzewina" mecz rozpoczynający sezon wiosenny 2012. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych (5oC, porywisty wiatr i deszcz) reprezentacja Szkoły Podstawowej walczyła z chłopcami z Gimnazjum 2x40min + 3 serie rzutów karnych. Po zaciętej walce drużyna SP pokonała Gimnazjum 15:5. W rzutach karnych pierwszą serię wygrali chłopcy młodsi 2 bramkami. Druga seria podobnym stosunkiem bramek dla Gimnazjum. Rozstrzygnąć miała 3 seria, a w niej na wyżyny swych umiejętności wznieśli się bramkarze: Rafał Plata i Damian Pasiut. Dość powiedzieć, że na 12 rzutów karnych skuteczny okazał sie tylko jeden i SP wygrała tą serię 1:0, a cały konkurs rzutów karnych 2:1.
Do szatni młodzi piłkarze schodzili mokrzy, zmarznięci i zmęczeni ale zadowoleni.
Życzymy chłopcom Szkoły Podstawowej całego tak udanego sezonu piłkarskiego. Pierwszy turniej już w czwartek na eliminacjach do Mistrzostwach Gminy.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto


Mecz rewanżowy w piłkę nożną - Gimnazjum vs SP:

W piątek, 20 kwietnia 2012 przygotowująca się do Mistrzostw Gminy reprezentacja Gimnazjum zaprosiła swoich młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej na mecz piłki nożnej, który rozegrano na stadionie "Arena Trzetrzewina". Miał to być rewanż za przegrany poniedziałkowy sparing mini piłki nożnej. Tym razem grano przy słonecznej pogodzie na dużym boisku. Po zaciętej, ale niestety obfitującej w wiele błędów obu drużyn walce, mecz zakończył się remisem 6:6.
Mamy nadzieję, że starsi jak i młodsi piłkarze z Trzetrzewiny pokażą się z jak najlepszej strony na czekających ich finałach Mistrzostw Gminy.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto


<<<Powrót
linia
adm.zst@gmail.com