baner
<<<Strona główna
Aktualności
linia

foto     15.02.2019:  Dokumenty dotyczące rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy 1 na rok szkolny 2019/2020.
foto     30.11.2018:  III Gminny Festiwal Poetów – Piosenkarzy XX wieku „Ocalić od zapomnienia”.
foto     11.11.2018:  Trzetrzewina dla Niepodległej.
foto     09.11.2018:  Udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”. Do pobrania plik wideo w formacie avi (26,1 MB).
foto     14.10.2018:  Dzień Papieski.
foto     11.10.2018:  Akadedmia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
foto     08.10.2018:  Wyjście na cmentarz z I wojny światowej.
foto     03.09.2018:  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.
foto     29.08.2018:  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 - 03.09, o godz. 9.00 w kościele parafialnym w Trzetrzewinie.
foto     27.06.2018:  Podręczniki i wyposażenie przedszkolaka na rok szkolny 2018/2019 - do pobrania (pdf).
foto     22.06.2018:  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
foto     22.06.2018:  Nasi tegoroczni absolwenci.
foto     22.06.2018:  Zdobycze sportowe sezonu 2017/2018.
foto     22.06.2018:  Rozstrzygnięcie całorocznego konkursu: NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY.
foto     06.06.2018:  Doradztwo edukacyjno-zawodowe w Szkolnym Punkcie Informacji i Kariery (SPInKa)
foto     16.05.2018:  SMUTNA INFORMACJA DYREKTORA SZKIOŁY!
foto     11.04.2018:  Wykaz dzieci zapisanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2018/2019 - do pobrania (pdf).
foto     09.04.2018:  Wykaz dzieci zapisanych do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019 - do pobrania (pdf).
foto     17.01.2018:  Wicemistrzostwo powiatu w mini koszykówce dziewcząt.
foto     28.11.2017:  II Gminny Festiwal Twórczości Poetów – Piosenkarzy XX wieku „Ocalić od zapomnienia”.
foto     14.11.2017:  Marsz „Nasze Powietrze w Naszych Rękach”.
foto     13.10.2017:  Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
foto     04.09.2017:  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.
23.06.2017:  Zdobycze sportowe sezonu 2016/2017.   >>>
12.04.2017:  Kolejne podwójne MISTRZOSTWO GMINY! Tym razem w Drużynowych Biegach Przełajowych.   >>>
17.02.2017:  Kamil Jojczyk z kl. IV na podium Mistrzostw Gminy w Narciarstwie Alpejskim.   >>>
14.02.2017:  Chłopcy wygrali Międzygminne Mistrzostwa w mini koszykówce.   >>>
14.02.2017:  Trzetrzewina gospodarzem Międzygminnych Mistrzostw w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.   >>>
06.12.2016:  Ania Jurkowska z kl. VI najlepsza na Gminnych Mikołajkowych Zawodach Pływackich z rekordem szkoły.   >>>
03.12.2016:  III i IV miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Rugby-Tag.   >>>
30.11.2016:  I Gminny Festiwal Poetów-Piosenkarzy XX wieku „Ocalić od zapomnienia”.   >>>
25.11.2016:  Podwójne zwycięstwo w Regionalnych Eliminacjach Szkolnej Ligi Rugby-Tag.   >>>
18.11.2016:  Udział w kampanii NO PROMIL - NO PROBLEM.   >>>
16.11.2016:  IV miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców z SP.   >>>
11.11.2016:  Uroczysta akademia oraz koncert pieśni patriotycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości.   >>>
28.10.2016:  Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju dziewcząt z Gimnazjum.   >>>
21.10.2016:  Podwójne Mistrzostwo Międzygminne w Unihokeju.   >>>
01.09.2016:  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.   >>>
24.06.2016:  7 miejsce sportowców z SP w POWIATOWYM rankingu współzawodnictwa sportowego.   >>>
24.06.2016:  Zdobycze sportowe sezonu 2015/2016.   >>>
24.06.2016:  Absolwenci 2015/2016.   >>>
24.06.2016:  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.   >>>
20.06.2016:  Pielgrzymka do Rzymu wolontariuszy z Gimnazjum.   >>>
08.06.2016:  IX edycja projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”.   >>>
02.06.2016:  Srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Wojewódzkich w RugbyTAG! Karolina Pacholarz MVP zawodów.   >>>
31.05.2016:  Podwójne zwycięstwo na eliminacjach wojewódzkich w RugbyTAG w Nowym Sączu.   >>>
20.05.2016:  Sukcesy matematyków z Gimnazjum na gminnym konkursie „Matematyk roku 2016”.   >>>
04.05.2016:  Pierwsze miejsce w gminnym konkursie „Witaj Majowa Jutrzenko! Święto Konstytucji 3 Maja”.   >>>
25.04.2016:  3 miejsce na Mistrzostwach Powiatu w UNIHOKEJU dziewcząt z SP.   >>>
06.04.2016:  3 miejsce dziewcząt z SP na Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej.   >>>
18.03.2016:  1 miejsce dziewcząt z SP na Mistrzostwach międzygminnych w piłce ręcznej.   >>>
11.01.2016:  3 miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce dziewcząt SP.   >>>
08.01.2016:  I miejsce dziewcząt z SP na MIĘDZYGMINNYCH mistrzostwach w koszykówce.   >>>
11.12.2015:  Łukasz Hopek z kl.6 MISTRZEM POWIATU w SZACHACH! Adrian Cabała z kl.4 - 11.   >>>
22.11.2015:  3 miejsce na Mistrzostwach Województwa w RUGBY-TAG.   >>>
05.11.2015:  4 miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu chłopców SP.   >>>
30.10.2015:  3 drużyny na podium w RUGBY-TAG. Klasa 6 Mistrzami Regionu.   >>>
28.10.2015:  Wicemistrzostwo Powiatu w UNIHOKEJU chłopców.   >>>
27.10.2015:  4 miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu dziewcząt SP.   >>>
20.10.2015:  Kolejny podwójny sukces tym razem na Międzygminnym Turnieju Halówki SP. Jedziemy na POWIAT!!!   >>>
28.05.2015:  Kolejne sukcesy w RUGBY TAG na MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA!!!.   >>>
20.05.2015:  Kolejne rekordy szkoły Damiana Pasiuta i Krzyśka Szpilowskiego na Powiatowej Gimnazjadzie LA.   >>>
15.05.2015:  Miażdżymy konkurencje w nowej dyscyplinie w naszej gminie - I Mistrzostwa Gminy w RUGBY TAG!!!.   >>>
05.05.2015:  3 miejsce Pawła Lorka i jego nowy rekord szkoły w biegu na 1000m na Mistrzostwach Gminy w 4boju LA.   >>>
28.04.2015:  3 miejsce na Mistrzostwach Powiatu w UNIHOKEJU dziewcząt.   >>>
31.01.2015:  Mistrzostwo Gminy Ani Jurkowskiej w narciarstwie alpejskim.   >>>
14.01.2015:  Sukces ucznia 5 klasy Łukasza Hopka - Wicemistrzostwo Powiatu w SZACHACH.   >>>
08.10.2014:  Kolejny świetny bieg Pawła Lorka na WOJEWÓDZKICH biegach przełajowych! 12-sty na ponad 100 biegaczy.   >>>
30.09.2014:  Paweł Lorek z kl.6 trzeci w Powiecie w biegach przełajowych.   >>>
21.09.2014:  Mecz towarzyski gimnazjalistów z juniorami młodszymi SANDECJI Nowy Sącz.   >>>
19.09.2014:  2 miejsce dziewczynek na eliminacjach wojewódzkich 5 Turnieju Orlika.   >>>
21.03.2014:  3 miejsce najmłodszych piłkarek na powiatowym turnieju o PUCHAR TYMBARKU dziewcząt U10.   >>>
18.03.2014:  WICEMISTRZOSTWO POWIATU na turnieju piłkarskim o PUCHAR TYMBARKU dziewcząt U12.   >>>
04.12.2013:  Brązowy medalista MISTRZOSTW POWIATU w SZACHACH - Łukasz Hopek z klasy 4.   >>>
06.11.2013:  3 miejsce w POWIECIE naszych gimnazjalistów w UNIHOKEJU.   >>>
19.09.2013:  Zwycięstwo dziewczynek w eliminacjach wojewódzkich w mini piłce nożnej.   >>>
22.05.2013:  Piotr Pasionek Mistrzem Powiatu w pchnięciu kulą na Gimnazjadzie LA w Grybowie.   >>>
30.04.2013:  VI Mistrzostwa Szkoły w Halowej mini Piłce Nożnej "1x1".   >>>
19.03.2013:  3 miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców.   >>>
18.03.2013:  Awans dziewczynek z 4 klasy do I Ligi na II zjeździe "LCSS".   >>>
07.11.2012:  Akcja charytatywna Szkolnego Koła Caritas dla Julki Kowalczyk.   >>>
27.09.2012:  III miejsce Damiana Kłapacza z kl. II Gimnazjum na MISTRZOSTWACH POWIATU.   >>>
14.09.2012:  Nasze wysokie miejsce w POWIATOWYM podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych.   >>>
27.06.2012:  Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2011/2012.   >>>
13.05.2012:  Chłopcy z klas VI-V MISTRZAMI eliminacji Turnieju Piłki Nożnej "Real Junior Cup 2012".   >>>
10.05.2012:  Dziewczynki z klas 3-2 WICEMISTRZYNIAMI POWIATU w piłce nożnej.   >>>
20.04.2012:  Chłopcy z SP Wice MISTRZAMI POWIATU w mini piłkę ręczną.   >>>
29.03.2012:  Nasi chłopcy MISTRZAMI mini piłki ręcznej. Wygrali turniej międzygminny i awansowali na Mistrzostwa Powiatu.   >>>
28.03.2012:  III miejsce chłopców na Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Unihokeju.   >>>
09.03.2012:  I miejsce dziewcząt z SP na I zjeździe Ligi Chełmieckiej Siatkówki Szkół.   >>>
08.11.2011:  Fotorelacja z wieczornego treningu na boisku "Arena Trzetrzewina" przy sztucznym oświetleniu.   >>>

<<<Strona główna
linia
adm.zst@gmail.com